HTH Kjøkkenforum, Ålesund

Kontakt

HTH Kjøkkenforum, Ålesund
Klaus Nilsens gt. 6
N-6003 Ålesund

Tlf.: +47 70 10 33 33

Faks: +47 70 10 33 34

E-post: info@alesund.hth.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
Model Stockholm

Utstillingssalg

Les mer

Velkommen til HTH i Ålesund

Hos HTH i Ålesund vet vi at kjøkkenet er det viktigste rommet i hjemmet, og ikke kun et sted hvor det skal lages mat. Kjøkkenet fungerer som et samlingspunkt for familie og venner, og det skal derfor kunne danne en ramme rundt hyggelige stunder og dype samtaler.

Hos HTH i Ålesund er vi spesialister innen innovative og praktiske kjøkkenløsninger som bidrar til å gjøre livet ditt lettere, og kjøkkenløsninger som utstråler eleganse og stil. Det er mange overveielser og detaljer som skal holdes styr på når du skal ha nytt kjøkken. Velger du et HTH-kjøkken, hjelper vi deg med å definere dine behov og skreddersyr en løsning til deg.

Realiser drømmene dine

Nøl ikke. La våre erfarne kjøkkenkonsulenter hjelpe deg med å gjøre drømmene dine til virkelighet. Dreier det seg om et nytt baderom eller en ny garderobe, har vi den rette løsningen for deg.

Hos HTH i Ålesund står vi alltid til rådighet for deg, og vi er oppsatte på å hjelpe deg med å finne en løsning som passer nettopp dine behov. Bestill et møte og få en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe deg med å gjøre drømmene dine til virkelighet.

Du er selvsagt alltid velkommen til å kikke innom butikken. Her kan du gå på oppdagelsesferd og samle inspirasjon blant våre mange flotte utstillingsmodeller.

Følg oss på facebook.

Våre ansatte

Gunn Holstad Naustenget

Resepsjon/ monteringsansvarlig

45971100

ghna@alesund.hth.no

Rune Sulebakk

Daglig leder

40402983

rune.sulebakk@hth.no

Robert Sulebakk

Selger/it- Ansvarlig

40402984

robert@hth.no

Anita Øvergård

Selger/ Butikksjef

95233311

anita@hth.no

Linda Moldskred

Økonomi

98244141

liml@alesund.hth.no

Jannike Bigset

Økonomi

93018528

jabi@alesund.hth.no

Torunn Kirkebø

Selger prosjekt/ Prosjektansvarlig

90848023

toki@alesund.hth.no

Kari Mette Fiskerstrand

Selger prosjekt

98035869

kari-mette@hth.no

Heidi Furnes Haram

Selger prosjekt

98244142

hhar@alesund.hth.no

Even Skaar

Selger/prosjektselger

90071255

even@hth.no

Liv Anne Fylling Drevik

Selger

91522181

liv.anne@hth.no

Sissel Maurstad

Resepsjon/ Service hvitevarer

47353160

sissel@hth.no

Birgitte Bakken

Selger

98244244

bihe@alesund.hth.no

Marit Fladmark

Selger

92088566

mafl@alesund.hth.no

Aase Mette Vegsund

Selger

40019199

amve@alesund.hth.no

Ludvig Solvang

Montør

40408581

ludvig@hth.no

Håvard Myklebust

montør

40550679

haavard@hth.no

Ola Kynø

Montør

40402973

olkn@alesund.hth.no

Jan Tore Hauge

Montør

95755390

jaha@alesund.hth.no

Sverre Ødegaard

Montør

40402985

svod@alesund.hth.no

Kestas Vladika

Montør

46972434

kestas@hth.no